Reviews
Heel wat bouwers en verbouwers hebben de voorbije jaren beroep gedaan op onze expertise.
De grote tevredenheid van onze klanten is een stimulans om ons elke dag opnieuw met enthousiasme in te zetten voor de vele gedupeerde bouwers en verbouwers.
Eigenaars die beroep deden op ons voor bijstand bij de voorlopige oplevering zijn zeer dankbaar omdat we een hoop gebreken opmerken die een leek niet zou zien. Ze ervaren het als een enorme besparing en het vermijden van een hoop frustaties achteraf.
Tevreden klanten
Bekijk hier onze google recensies en ontdek hoe andere klanten de samenwerking met Adexcon hebben ervaren.
Hulp bij voorlopige oplevering
De aankoop van een onroerend goed is een dure aangelegenheid waar de meesten onder ons behoorlijk wat geld in hebben geïnvesteerd. Het is daarom ook belangrijk dat je er na ingebruikname ten volle kan van genieten.
De meeste eigenaars hebben onvoldoende bouwkundige kennis. Daarom is het van belang dat je bij de voorlopige oplevering van je eigendom bouwkundig advies inhuurt en je technisch laat bijstaan door een bouwexpert. Wij zullen de zichtbare bouwgebreken en bouwfouten vaststellen en ze in het PV van oplevering laten opnemen.
Lees hieronder de vele recensies en ervaringen van onze klanten.
Bouwadvies
Droom je ook van een eigendom maar durf je de stap in het duister niet te zetten?
Schrikt de complexiteit van de materie je ook af? Ben je door je omgeving ook al gewaarschuwd voor het risico op onvoorziene kosten of gebreken? Dan voel je je wellicht gebaat bij een tweede opinie of iemand die je project mee onder de loep neemt.
Wij ondersteunen je project van A tot Z, zoals je kan lezen in de recensies hieronder.
Bouwexpertise
Wanneer je ergens bouwschade of bouwgebreken ondervindt, kan je ons inschakelen voor een eenzijdige expertise.
Wij zullen een onafhankelijke expertise van je bouw uitvoeren en de bouwproblemen vaststellen en oplossen.
Desgevallend kan het verslag van onze eenzijdige expertise een eerste stap zijn om je aannemer in kennis te stellen van een bouwtechnisch probleem. Lees hieronder de vele recensies en ervaringen van onze klanten.
Hans heeft ons prima bijgestaan bij de oplevering van ons nieuwbouwappartement aan de kust. Op een vakkundige en gedetailleerde manier loodste hij ons door de procedure en wist op een gebalanceerde manier met de bouwonderneming de nog af te werken punten vast te leggen. Bedankt Hans !
Guy
Adexcon krijgt van mij 5 Michelin sterren!!! Dankzij Pascale en Hans van Adexcon werd een grote betwisting met een expert van de tegenpartij (die de schade veroorzaakten) in mijn dossier correct afgehandeld! Hans bezit een grote dossierkennis, heeft ontzettend veel ervaring en hanteert een rustige, correcte aanpak. Zowel de betrokkenheid van Pascale en Hans was zéér groot! Jullie vormen een top team! Bedankt voor jullie opvolging, zéér goede service en kwaliteit!!!
Sonja
Voor ons, als bouw-dummy’s, was het absoluut een meerwaarde om Hans mee te vragen naar de voorlopige oplevering van onze sleutel-op-de-deur-woning. Hans gaat op een gestructureerde manier te werk en noteert alle punten. Bovendien heeft hij duidelijk kennis van zaken, waardoor hij punten wist op te merken waar we zelf nooit aan zouden gedacht hebben om deze na te kijken. Dat Hans kennis van zaken heeft, voelde ook onze aannemer waardoor hij ook niet meer probeerde om zaken onder de mat te schuiven of te minimaliseren.
Gitte
Zeer correcte, gedegen en serene uitvoering van de expertise. Expert komt zeer vriendelijk, rustig over met veel vakkennis. Volledig verslag binnen korte tijdsspanne opgesteld en doorgestuurd. Dit verslag is zeer to-the-point: nauwgezet, gestructureerd en gedetailleerd, op vrij technische punten gedocumenteerd met relevante bijkomende informatie, waardoor het verslag ook voor de leek zeer leesbaar is. Het verslag bevat zeer heldere conclusies en aanbevelingen. Wij kunnen Adexcon Com.V.-Hans Van den Broeck dan ook ten sterkste aanbevelen.
Hendrik
Nadat mijn ruwbouw klaar was in 2019 .
Ben ik opzoek gegaan naar iemand die me raad kon geven ivm bouwgebreken en eventuele oplossingen . Zo ben ik terecht gekomen bij Hans .
Een zeer aangename man die weet waar hij over spreekt .
Zijn expertise is van goud waard en brengt het zeer makkelijk over naar je zodat je het begrijpt ook al versta je niks van bouw . Dus zeker een aanwinst om je bij te staan !!!
Mohamed
Hans leverde een uitstekende service. Zijn oog voor detail en deskundig advies waren een enorme meerwaarde bij de voorlopige oplevering van mijn nieuwe woning. De communicatie met de aannemer verliep vlot en rustig, alle tekortkomingen die geïdentificeerd werden werden ter harte genomen en in het verslag opgenomen. Ik kan deze service aan iedereen die een voorlopige oplevering te wachten staat oprecht aanraden.
Peter
Heel correcte en stipte communicatie . Stipt op tijd op de afspraak en een absolute meerwaarde bij de voorlopige oplevering van ons appartement .
Kris
Heel goede ervaring. Professioneel en betrouwbaar! Ik ben tevreden.
Grigorenko
Naar aanleiding van een ernstig vochtprobleem aan onze nieuwbouwwoning kwamen wij na een wanhopig zoektocht online terecht op de site van ADEXCON. Eindelijk vonden wij duidelijke antwoorden en advies dat voor onze situatie gemaakt leek. Ondanks het feit onze woning in een totaal andere provincie gelegen is besloten wij om met deze firma in zee te gaan. Een beslissing die ons achteraf bekeken hoegenaamd geen windeieren heeft gelegd.
De zaakvoerder Hans Van den Broeck is een zeer aangenaam en warm persoon en onmiddellijk voel je aan dat hij weet waarover hij spreekt. Deze expertise straalt hij dan ook uit bij zijn interventies waardoor je een stuk sterker in je schoenen staat t.o.v. je aannemer. Als je er als leek alleen zou staan spreken ze je toch zo onder tafel.
Daarbovenop zijn er dankzij de tussenkomst van de firma Adexcon ook nog enkele andere (noemenswaardige)mankementen aan het licht gekomen die wij zelf anders nooit zouden hebben opgemerkt, en waarvan we achteraf zonder enige twijfel de rotte vruchten zouden hebben mogen plukken. Ondertussen zijn er al meerdere problemen rechtgezet door de aannemer en zijn we na bemiddeling tot een oplossing gekomen.
Een GOUDEN RAAD aan iedereen die wil/gaat bouwen: “laat u bijstaan door iemand met kennis terzake, zeker bij de voorlopige en definitieve oplevering”. Het is een kost die u op het einde van de rit veel zal besparen. Bij Hans ben je alvast aan een zeer goed adres.
Hans, bedankt!