desktop

tablet & mobile

Heel tevreden. Hans stond ons bij tijdens de voorlopige oplevering van onze nieuwbouw woonst. Verschillende punten werden aangehaald en opgeschreven in de PV die wij zelf nooit zouden hebben opgemerkt. Ook zocht hij constructief mee naar oplossingen.

Het bespaart ons dus een hoop kopzorgen naar de toekomst toe en is de investering zeker waard, zeker als je zelf niet bouwtechnisch bent aangelegd.

error: Content is protected !!

Jaarlijks verlof

12 september tot en met 19 september 2024

Mails worden met vertraging gelezen en telefonisch zijn we opnieuw bereikbaar vanaf 20 september 2024.

Bouwverlof Adexcon
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.